DOLAR

8,6580$%1.42

EURO

10,1795%0.81

GRAM ALTIN

487,65%1,55

ÇEYREK ALTIN

7.756,29%1,26

a

Yeni Dönem Yeni Ufuklar Vizyon Belgesi Işığında TÜRKONFED Yürütme Kurulu Strateji Toplantısı GESİFED ve BESİAD ev sahipliğinde Bodrum’da gerçekleştirildi.

3-4 Eylül tarihlerinde TÜRKONFED (Türk Girişim İş Dünyası Konfederasyonu) Yürütme Kurulu Strateji Toplantısı GESİFED(Güney Ege Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu) ve BESİAD (Bodrum Esnaf ve Sanayi İş İnsanları Derneği) sahipliğinde Bodrum’da gerçekleştirildi.

Toplantıya TÜRKONFED Yön.Krl. Başkanı Orhan Turan, TÜRKONFED Yön.Krl. Bşk.Yrd. ve GESİFED Yön.Krl.Bşk. Oktay Mersin, TÜRKONFED Yön.Krl Üyesi ve GESİFED Bşk.Yrd. Hakan Urhan, GESİFED Yön.Krl Üyesi ve BESİAD Başkanı Engin Ali Kaplan ile Yürütme Kurulu Üyeleri katıldı. Toplantıda TÜRKONFED’in 201-2021 Stratejik Odaklarının gözden geçirilmesinin ardından yeni dönem stratejileri üzerine çalışmalar yapıldı.

TOPLANTI 1 740x420 - Yeni Dönem Yeni Ufuklar Vizyon Belgesi Işığında TÜRKONFED Yürütme Kurulu Strateji Toplantısı GESİFED ve BESİAD ev sahipliğinde Bodrum’da gerçekleştirildi.

Toplantının ertesi günü GESİFED Bşk.Yrd. İ., GESİFED Yön.Krl Genel Sekreteri Özlem Köseoğlu, GESİFED Yön.Krl Üyesi Mehmet Erişkin’in de katılımları ile yangın bölgesi ziyareti yapıldı.

Bodrum Mazı̵;da çok fazla hasar gören ve restoranı aktif hale getirerek faaliyetini sürdürmeye çalışan bir pansiyonda öğle yemeği yendi. Yapılan çalıştayda yangın süreçlerini de kapsayan iklimi krizi çalışmaları gibi projelerin yanında ülkemizin ekonomik ve kalkınmasına yönelik proje ve çalışmalar da ele alındı.

 

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki haber:

ENSTRÜMAN KURSLARINDA YENİ DÖNEM KAYITLARI BAŞLADI

HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.