DOLAR

15,9436$% 0.61

EURO

16,8808% 0.21

GRAM ALTIN

945,58%0,56

ÇEYREK ALTIN

15.065,74%-0,58

BİTCOİN

482363฿%2.83319

a

Türkiye’nin En İyi Restoran Yazılımı

Günümüz dünyasında her şeyin dijitalleşmesi ile birlikte restoranlarında buna uyum sağlayarak daha sistemli ve anlamında otomatikleşmesi, müşterinin taleplerinin doğru olarak aktarılması yanında birçok farklı fayda sağlıyor. Restoran yazılımı, gerçekleşen işlemlerin bir arada bulunduğu bir sistemdir. Siparişlerin kabul edilerek makbuz oluşturularak, yazılım teknolojisi ile çalışma sisteminin birleştirilerek, eksiksiz bir restoran yönetimi haline gelmesi sağlanıyor.

Restoran yazılımı, siparişleri yanında, stok, envanter yönetimi ve akıllı raporlama gibi işlemleri de kolayca gerçekleştirebiliyor. Manuel olarak iş gücünün azaltılması, hata payının en aza inmesi ve en basit şekilde işlerin yürütülüp, hızlı reaksiyon verilmesine olanak tanıyor. Sistem entegrasyonu, masa rezervasyonlarını ve sadakat programı gibi üçüncü taraflara bağlı çeşitli uygulamaları da içinde barındırıyor.

Neden Restoran Yazılımı Kullanmalısınız

Restoran yazılımı ile faturalandırma, bir restorandaki aslında en kritik işlemlerden biri olabilir. basit görünse de, süreç içerisinde müşteri deneyimini geliştirebilen bir yazılımdır. Bunun yanında restoran yazılımı size daha başka faydalarda sunabiliyor.

  • Restoran yazılımı, hem müşterilerin hem de restoran içerisindeki sunucularınızın tüm menüyü kolayca görüntülemesine olanak tanıyor. Bu şekildeki bir tablo, öyle bir iş gücünü hafifletecek ve müşteri memnuniyetini artıracaktır.
  • Akıllı bir restoran yazılımı, müşterileriniz tarafından talep edilmesi halinde siparişlerin bölünerek girilmesine ve ödeme sırasında yaşanmamasına da olanak tanıyarak, bölünmüş şekilde faturalama yapmanıza izin veriyor.
  • Tüm teslimat platformlarından gelen siparişler doğrudan restoran yazılımına aktarıldığından, çevrimiçi sipariş kanallarından alınan siparişleri manuel olarak ekleme ihtiyacınız ortadan kalkıyor.
  • Restoran yazılımı sayesinde, stok ve envanteriniz üzerinde oldukça sıkı bir kontrole sahip olabilirsiniz. Düzenli olarak stok sayımı yapılamaması, gün içerisindeki iş yükünden dolayı mümkün olabiliyor. Bu yazılım size envanter ve stoklarınızın düzenli olarak son durumunu güncel olarak sunabiliyor.
  • Her sipariş geldiği zaman, o yemeği veya içeceği hazırlayabilmek için gerek olan stok miktarının ne olması gerektiğini ve tüketilen fiili miktarı hesaplayabilmenizi kolaylaştıran restoran yazılımı, bu anlamda detaylı bir hizmet sunabiliyor.

Restoran yazılımı, birden fazla şubesi ve mutfağı olan restoranlara; hammadde, işlenmiş ürün ve benzeri envanterlerin doğru sirkülasyon içerisinde, sistemli bir şekilde yürütülmesini sağlıyor. Bununla birlikte, birden fazla satış noktası ve tek tabanlı bir mutfak ile yönetilen işletmeler içinde kullanabileceğiniz bu yazılıma Simpra web sitesinden kolayca ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki haber:

Hakan Rent A Car İle Denizli Araç Kiralama Hizmeti

HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.