DOLAR

19,0540$% 0.13

EURO

20,5095% -0.63

GRAM ALTIN

1.211,44%-0,66

ÇEYREK ALTIN

19.867,30%-0,20

BİTCOİN

526790฿%-0.8425

a

MHP İl Başkanı Yılmaz’dan 18 Mart Mesajı                 

Denizlipost, Güvenilir Haberin Adresi

Milliyetçi Hareket Partisi Denizli İl Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi̵;nin yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayımladı. Yılmaz, “Çanakkale Geçilmez sözünü canlarını feda ederek tatbik eden, bu büyük zafer gururunu aziz milletimize yaşatan başta Başkomutan Mustafa Kemal olmak üzere; kahraman askerlerimizi ve tüm şehitlerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyorum” dedi.

18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayımlayan Milliyetçi Hareket Partisi Denizli İl Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, şu ifadelere yer verdi; “18 Mart 11, Türk tarihinde bir askeri ve siyasi başarı olmaktan öte inanç, azim ve yiğitlikle örülmüş bir destanın yaradılış tarihidir. Çanakkale Zaferi, Türk Milleti’nin şartlar ne olursa olsun vatanı için nasıl bir mücadele ortaya koyabileceğinin en şanlı nişanesidir.

108 yıl önce, cennet vatanın her bir köşesinden kopup gelerek düşmanın karşısına dikilen ve ‘Çanakkale Geçilmez’ diyerek canları pahasına bu toprakları savunan şehitlerimizin aziz hatırası, millet olma şuurumuzu canlı tutan en büyük ilham kaynağıdır.  Bizler canlarını; toprakları, bayrakları, dinleri, namus ve şerefleri için vermiş ecdadımızdan güç alarak, güçlü Türkiye’yi hep birlikte yaşatmaya devam edeceğiz. Çanakkale Zaferimizin 108’inci yılında; başta Başkomutan Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere Çanakkale’nin ve istiklal mücadelesinin bütün kahramanlarını şükran ve minnetle yâd ediyorum.”

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki haber:

Denizli Valisi Ali Fuat Atik’ten 18 Mart Mesajı

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.