DOLAR

17,1113$% -0.04

EURO

18,0195% -1.34

GRAM ALTIN

1.029,48%1,01

ÇEYREK ALTIN

16.049,79%0,24

BİTCOİN

485373฿%-2.14253

a

Mektebim Koleji Pusulam Kampüsü’nde Yenilikçi Eğitim, Evrensel Ölçekte Başarı

DenizliPost, Güvenilir Haberin Adresi

Mektebim Koleji Pusulam Kampüsü, Denizli eğitimini noktalara taşıyor. Adını Ulu Önder ’ün kurduğu Millet Mektepleri’nden alan kolej, eğitimini Ulu Önder’in ilkeleri doğrultusunda veriyor. Mektebim Koleji Pusulam Kampüsü Yönetim Kurulu Başkanı Serkan Deniz öğrencilerin ve velilerin sistemden memnun olduklarını çok güzel geri dönüşler aldıklarını belirtti.

4Mektebim Koleji Pusulam Kampüsü 740x420 - Mektebim Koleji Pusulam Kampüsü’nde Yenilikçi Eğitim, Evrensel Ölçekte Başarı

Mektebim Koleji ve Pusulam Koleji dönem başında yollarını birleştirmiş, Mektebim Koleji Pusulam Kampüsü olarak Denizli eğitimine katkı sağlamaya başlamışlardı. Sağladıkları avantajlar ve ileri seviyedeki eğitimleriyle, Denizli’de bir soluk oluşturdular. Mektebim Koleji adını ’ün kurduğu Millet Mektepleri’nden alıyor. Kolejde Atatürk’ün ışığı doğrultusunda çağdaş eğitim veriliyor. Her öğrenciye ayrı ayrı ilgi gösterilen kolejde, öğrenciler için en iyi gelecek hazırlanıyor. Kolejde anasınıfından üniversiteye kadar nitelikli eğitim veriliyor.

 

ÇİFT DİPLOMA HAKKI

Mektebim Koleji Pusulam Kampüsü’nden mezun olan öğrenciler çift diplomayla mezun olma hakkına sahip olacak. Dünya çapında eğitim veren kolejin Kanada ve ’da da kampüsleri bulunuyor. Mektebim Koleji Pusulam Kampüsü’nden mezun olup yurt dışında okumak isteyen öğrenciler için de kolej burs kazanmalarında avantaj sağlıyor.

VELİLER VE ÖĞRENCİLER MEMNUN

Mektebim Koleji Pusulam Kampüsü Yönetim Kurulu Başkanı Serkan Deniz, velilerden ve öğrencilerden çok güzel geri dönüşler aldıklarını belirtti. Deniz “Öğrencilerimizin hayatını şekillendirmek için gecemizi gündüzümüze katarak çalışıyoruz. Velilerimiz ve öğrencilerimizden çok güzel geri dönüşler alıyoruz. Bize çocuklarını koşulsuz emanet eden velilerimiz memnun etmek, bizi de çok sevindiriyor. Ortada büyük bir emek var” dedi.

 

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki haber:

PCR Testi İstanbul’da Nerede Yapılır?

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.