DOLAR

8,4521$%-0.05

EURO

10,0708%-0.03

GRAM ALTIN

497,62%0,10

ÇEYREK ALTIN

7.972,40%0,12

a

MAKSİAD’tan Ankara Çıkarması

Makina Sanayici İşadamları Derneği Ankara’ya çıkarma yaptı. Denizli’de yapılması planlanan Makina İhtisas Organize Bölgesi çalışmaları hakkında kulis çalışmaları yürüten heyet, MAKSİAD kurucu üyesi ve milletvekili Şahin Tin öncülüğünde, Nihat Zeybekci ve , Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü’yü ziyaret etti.

MAKSİAD Başkanı Mehmet Sarı, Başkan Yardımcısı Yavuz Aki, yönetim kurulu üyesi Ayhan Doğrar ve Denizli Sanayi Odası Başkanı Müjdat Keçeci’nin yer aldığı heyet, Makine İhtisas OSB hakkında son durum hakkında Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü ve Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci istişarede bulundu. Denizli’de gerçekleştirilecek olan yatırımlar için, her türlü desteği sunacaklarını ifade eden Bakan Özlü, arazi hakkında telekonferansla ’ndan bilgi aldı, çalışmaların hızlandırılması konusunda görüş bildirdi. Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’nin de büyük önem verdiği projeyle ilgili somut adımların en kısa sürede atılacağı bilgisi verildi.

a 71 - MAKSİAD'tan Ankara Çıkarması
Ziyaret hakkında bilgi veren MAKSİAD Başkanı Mehmet Sarı, “Öncelikle görevine kaldığı yerden devam eden Ekonomi Bakanımız Nihat Zeybekci’yi de tebrik ediyoruz, duyuyoruz. Görüşmelerimiz çok olumlu geçti, Denizli’ye yeni bir sanayi alanı kazandırılacağı için çok mutluyuz. Bu yolda emeği geçen başta Ekonomi Bakanımız Nihat Zeybekci, milletvekilimiz Şahin Tin, Denizli Valimiz Hasan Karahan, Büyükşehir Belediye Başkanımız Osman Zolan ve Sanayi Odası Başkanımız Müjdat Keçeci olmak üzere herkese çok teşekkür ediyoruz. Güçlü Türkiye için, bizler üretmeye devam edeceğiz” dedi.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki haber:

Büyükşehir 5 ilçede vahşi depolamaya son veriyor

sadoglu kurban - MAKSİAD'tan Ankara Çıkarması

HIZLI YORUM YAP

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.