DOLAR

8,5315$%0.05

EURO

10,0564%-0.1

GRAM ALTIN

481,90%0,30

ÇEYREK ALTIN

7.692,96%0,25

a

EĞİTİM-İŞ GENEL BAŞKANI KADEM ÖZBAY OLDU

Atatürk Düşünce Derneği Başkanı Kadem Özbay, Eğitim-İş Sendikası Genel Başkanlığına seçildi. ADD Denizli Şubesi Başkanlığına ise Azize Akdemir seçildi.

ADD Denizli Şubesi Başkanlığından yapılan basın açıklamasına göre:

‘Atatürkçü Düşünce Derneği Denizli Şubesi Başkanı Sayın Kadem Özbay’ın EĞİTİM-İŞ Sendikası Genel Başkanlığına seçilmesinin ardından ADD’de yeni görev dağılımı yapıldı. Yapılan toplantıda Azize Akdemir oy birliği ile Dernek Şube Başkanlığına seçilmiştir.

Başkan Yardımcılığına Sercan Çavuşoğlu, Yazmanlığa Nuri Sertkaya, Saymanlığa Sündüz Başsorğun. Gökhan Deda, Yıldız Yılık, Yusuf Tonka, Ayşe Nigan Nazlım, Halil Akçil yönetim kurulu üyelikleri ne devam etmektedir.

Yapılan toplantıda Kadem Özbay’a başarılı çalışmaları ve emeklerinden dolayı teşekkür edilerek, yeni görevinde başarılar dilenmiştir.

Pandeminin etkisini kaybetmesi ile çalışmaların yeni dönemde hızlı olarak devam etmesi kararı alınmıştır. Derneğimize üye olan öğrencilerle birebir ilgilenmenin yanı sıra koro çalışmaları, halk eğitim kursları ve burs faaliyetlerimiz de devam edecektir. Ayrıca kültürel ve tarihi mekânlara geziler düzenlenerek üyelerimizdeki tarihsel bilincin geliştirilmesi noktasında da çalışmalarımız sürecektir. Her türlü sivil toplum örgütü ile diyalogumuzun devam edeceği ve toplumsal hareketlere de aktif olarak katılımımızın süreceğini de vurgularız. Atatürkçü Düşüncenin Denizli’de daha çok güç kazanması ve özellikle de arasında daha da köklenmesi adına gerek teorik, gerek pratik her türlü faaliyetlerimiz de sürecektir’ denildi.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki haber:

BULDAN BELEDİYESİ, PANDEMİ MAĞDURLARINDAN KİRA ALMAYACAK

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.