DOLAR

17,9140$% -0.05

EURO

18,3330% 0.24

GRAM ALTIN

1.016,93%0,48

ÇEYREK ALTIN

16.178,58%0,54

BİTCOİN

428639฿%-0.58483

a

Dünyanın Bir Ucundan Gelerek Cerrahi Hastanesi’nde Meme Kanseri Ameliyatı Oldu

DenizliPost, Güvenilir Haberin Adresi

Meme kanseri nedeniyle geçirdiği 2 ameliyatının ardından araştırmalara başlayan hasta, 8 bin kilometre kat ederek geldiği Özel Denizli Cerrahi Hastanesi’nde sağlığına kavuştu.

Nijer’de yaşayan ve meme kanseri tanısı konulan genç kadın hasta (39), çok sayıda doktora başvurmuş olup iki kere başarısız geçirmiştir. Ardından araştırmalara başlayan hasta, Özel Denizli Cerrahi Hastanesi’nin başarılı operasyonlarını görerek öneri üzerine yola çıktı. Yaklaşık 8 bin kilometre yol gelerek, Genel Cerrahi Obezite ve Metabolik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Nazmi Yaşar Sayım tarafından muayene edildi. Yapılan tahlil ve tetkiklerin ardından ameliyat kararı alınan hasta ameliyat sonrası kısa sürede sağlığına kavuştu. Binlerce yol gelerek başarılı bir ameliyatla yurduna geri döneceğini belirten hasta, kendisiyle birebir ilgilenen doktoruna  ve personellerine teşekkürlerini iletti.

d4943981 e31d 4e18 a832 75321b215933 1024x576 - Dünyanın Bir Ucundan Gelerek Cerrahi Hastanesi’nde Meme Kanseri Ameliyatı Oldu

“HER 8 KADINDAN BİRİ MEME KANSERİYLE MAALESEF KARŞILAŞMAKTA”

Meme kanseri hastalığından bahseden Op. Dr. Sayım, “Hastamız bize Batı Afrika’dan başvurdu. Lokal ileri evre bir meme kanseri ile geldi. Daha öncesinde kendi memleketinde iki kez operasyon geçirmiş. Yaptığı araştırmalar sonucu hastanemizi bularak bize geldi. Ameliyatını başarılı bir şekilde gerçekleştirerek bugünde tekrar ülkesine sağlıklı bir şekilde uğurluyoruz. Meme kanseri kadınlarda en çok görülen bir kanser türüdür. Bugün geldiğimiz noktada artık meme kanseri sayısında artış görülmesine rağmen, teknolojik gelişmelerle birlikte birçok meme kanseri erken evrede yakalanıyor. Hastamızda lokal ileri evre kanseri vardı. Hemen hemen her 8 kadından biri hayatının bir döneminde meme kanseri ile maalesef yüzleşmekte. Hastamız lokal ileri evre bir kansere sahip olmasına karşın disiplinli bir ekip çalışması ile hastamızı tekrar sağlığına kavuşturduk.  Kadınlar özellikle 0 yaşından sonra her yıl mamografi ve ultrason tetkiklerini atlatmasınlar” ifadelerini kullandı.

27d1e3f7 5fb3 420f 966a 3f00896b38eb 1024x853 - Dünyanın Bir Ucundan Gelerek Cerrahi Hastanesi’nde Meme Kanseri Ameliyatı Oldu

“NİJER’DEN ÇOK İYİ ARAŞTIRMA YAPARAK BURAYI BULDUM”

Nijer’den araştırma yaparak Özel Denizli Cerrahi Hastanesi’ne gelen hasta, “Nijer’den geliyorum.  Meme kanseriydim, iki kez operasyon geçirdim ancak başarısız sonuçlar ile karşılaştım. Araştırmalarım sonucunda Dr. Nazmi Bey ile iletişime geçtik. Cerrahi Hastanesi’nde ameliyatımı oldum ve ameliyatım çok iyi geçti. Geldiğimden beri benimle çok iyi ilgilendiler. Dr. Nazmi Yaşar Sayım’a ve ekibine çok teşekkür ediyorum.

 

 

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki haber:

Cerrahi Hastanesi, Doktor Olmanın Heyecanını Yaşayan Genç Adayların Mezuniyet Coşkusuna Ortak Oldu

HIZLI YORUM YAP

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.