DOLAR

15,9750$% 0.13

EURO

16,7752% 0.39

GRAM ALTIN

931,20%0,12

ÇEYREK ALTIN

15.002,83%-0,06

BİTCOİN

460692฿%-5.32628

a

DTO’DAN YALIN ALTI SİGMA VE KAİZEN EĞİTİMİ

Türkiye Kalite Derneği (KALDER) üyesi olan , 4 ay süren Yalın Altı Sigma ve Kaizen Eğitimi’ni tamamladı. İki farklı kalite iyileştirme metodunda eğitim gören 10 firmanın temsilcileri, sertifikalarını DTO Başkanı Uğur ’dan aldı.

DTO hizmet binasındaki Yalın Altı Sigma ve Kaizen Eğitimleri ile Danışmanlıkları Töreni’ne Yönetim Akademisi Eğitim Danışmanlık İş Sağlığı ve Güvenliği Müdürü Harun Seyhan ve Eğitmen Oğuz Levent Uzer, DTO Tekstil Mühendisi Akay Gündoğan, Denizli ABİGEM Uzmanı Enis Erdal ve kursiyerler ile DTO Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan katıldı.

3 DSC 2226 740x420 - DTO’DAN YALIN ALTI SİGMA VE KAİZEN EĞİTİMİ

 EĞİTMENLER, SANAYİ VE İHRACATTA ÖNCÜ BURSA’DAN GELDİ

 DTO Başkanı Uğur Erdoğan, törende kursiyerlere seslendi. , “Bu eğitimlerin çıkış noktası, sistemsel çalışarak kalitesi ile verimliliğini artırmak isteyen sanayicilerimizdir. Talep olursa, eğitimimiz yeni gruplarla devam edecek. Bunun yanında, benzer ve daha farklı konularda kalite ve verimi arttıracak eğitimler de düzenleyeceğiz. Denizli Ticaret Odamız KALDER üyesi. Biz eğitimi önemsiyoruz. Çünkü, eğitim kaliteyi getirir. Ülkemiz sanayisinin en önde gelen illerinden biri olan Bursa’dan bu kursumuz için Denizli’mize gelen eğitim kadromuz, ülke ihracatının temel direği olan otomotiv ve sektöründe deneyimli isimlerden oluşuyor. Oda olarak, pandemiye rağmen mümkün oldukça yüz yüze, buna imkân olmadığında ise online olarak mesleki ve kişisel gelişim eğitimlerimizi ara vermeden sürdürdük. 10 firmamızın temsilcileri, 24 saatlik eğitimimiz ve akabindeki bire bir danışmanlık hizmetimizden edindiklerini, işletmelerinde daha geniş kitlelere, diğer kadrolarına da ulaştıracaklardır. Bu türde eğitimlerle daha kaliteli ve katma değeri yüksek üretim ile ihracata kavuşacak, ülke ekonomisindeki yerimizi sağlama alacağız. İlginizden dolayı hepinize teşekkür ediyor, başarılar diliyorum. Hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.

1 DSC 2236 740x420 - DTO’DAN YALIN ALTI SİGMA VE KAİZEN EĞİTİMİ

 DTO, GÜNEY EGE KALKINMA AJANSI (GEKA)’NIN TEKNİK DESTEK PROGRAMI’NI UYGULADI

 Güney Ege Kalkınma Ajansı (GEKA)’nın Teknik Destek Programı kapsamındaki Yalın Altı Sigma ve Kaizen Eğitimleri ile Danışmanlıkları Kursu, 4 ay sürdü. Kursa Bozdemir Makine, Çarkıt Kablo, ÇRZ Makine, Facs Makine, Hidrobarsan Makine, Nexans Kablo, Pamukkale Kablo, Sena Kablo, Seval Kablo ve Uygar Makine’nin teknik personeli, idarecileri ile ustabaşıları katıldı.

 

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki haber:

Başkan Özbaş, belediye personeli ile bayramlaştı

HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.