DOLAR

8,4504$%0.24

EURO

9,9596%-0.16

GRAM ALTIN

484,48%-0,31

ÇEYREK ALTIN

7.745,82%-0,62

a

Bursa’da Sanayi Yerleşkesi Tartışmaları Büyüyor!

İstanbul ve Kocaeli’nin kısa vadeli potansiyel hedeflerine ulaşması ile Türkiye’nin bir diğer büyük sanayi şehri Bursa’da sanayi yerleşkelerine dair tartışmalar büyüyor. Artan ilgiyi kaçırmak istemeyen Bursalı iş insanları sanayi bölgelerini şehir dışı alanlara almak için seçilen zamanın yanlış olduğunu dile getiriyor.

Lojistik anlamda ciddi bir avantaja sahip olan Bursa’da sanayi bölgeleri her geçen gün artmaya devam ediyor. Bu artış ise bölgedeki iş insanları tarafından heyecan ile karşılaşıyor. Gerek ekonomik olarak sahip olduğu alt yapı gerek ise emlak konut piyasası kapsamında sanayi bölgelerine ayırabildiği bölgeler açısından iş insanları için Bursa bulunmaz bir nimet niteliğinde. İş insanları, Bursa’daki sanayi yerleşkesinin şehrin fazla dışına atılmaması gerektiği görüşünde iken, belediyecilik üzerine yapılan çalışmalar bölgenin şehrin oldukça dışına taşınması gerektiğini ortaya çıkarıyor. Bu durum ise bir fikir çatışmasına sebep oluyor.

Tartışmalar büyüdükçe iş insanları kesin olarak alınacak için heyecanla beklemeye başladı. Durumun nasıl sonuçlanacağı ise halen meçhul.

Bursa Satılık Daire Fırsatları Değerlendirilmeli!

Bursa’da bir yandan bu sürerken, diğer yandan bölge emlak konut piyasasının Türkiye çapında gittikçe duyulması ve bir yatırım bölgesi haline gelmesi için çeşitli toplantılar düzenleniyor. İnternet üzerinde oldukça ünlü olan emlak platformları Bursa’ya gelerek buradaki ünlü yatırımcılar ve mülk sahipleri ile buluşuyor. Pek çok emlakçı, bölgedeki arsa ve konutların daha da değerlenmesi gerektiği görüşünde iken, ayrıca Bursa’nın sanayi konusundaki ve konusundaki gelişimlerinin bu durumu desteklediğini de ekliyor.

Bursa satılık daire arayışlarında bireylerin daha albenili yatırım fırsatları ile karşılaşabilmesi açısından daha karlı bölgelere konut yapımının desteklenmesi gerektiğini de belirten uzmanlar, Bursa’yı emlak konut piyasasında bambaşka bir noktaya ulaştırmayı hedefliyor.

Gelecekte emlak konut piyasasının artması amacına hizmet edecek olan yatırımlar, bugünlerde adım adım planlanıyor. Bundan dolayı Türkiye’de emlak yatırımı yapmak isteyen herkese Bursa satılık daire fırsatlarını gözden geçirmesi öneriliyor.

TOKİ Projesi İhalede!

Geçtiğimiz günlerde Denizli’de yapılacak TOKİ inşaatının ihalesi başlatıldı. İhale, özellikle Denizli’deki yüksek emlak konut piyasası sebebi ile heyecan içerisinde takip ediliyor. İhaleye dahil olan bölgeler ise şimdiden pek çok şirketi heyecanlandırmış durumda. Bölgede yapılması planlanan TOKİ inşaatı ise toplam 00 konut barındırıyor. Son dönemlerde TOKİ adı altında yapılacak projeler arasında Denizli, oldukça yüksek bir konut sayısı ile başı çekiyor. Denizli bölgesinde yapılacak olan bu TOKİ inşaatının ise ihale ilanı ve şartları geçtiğimiz günlerde yayınlandı.

Denizli TOKİ projesinin ihalesi sonuçlanıp konut yapıları hayata geçtikten sonra Denizli satılık daire arayışında olan kişilerin rahat bir şekilde hayallerindeki evi bulabilecekleri düşünülüyor. Denizli bölgesinde TOKİ konutları son derece avantajlı fiyatları ile dikkat çekiyor.

Yapılan açıklamalara göre TOKİ inşaatının olabilecek en hızlı şekilde bitirilmesi isteniyor. Oldukça sosyal bir alanda ve şehri merkezine ulaşımı kolay olan bir bölgede gerçekleştirilecek olan inşaat, şimdiden ev sahibi olmak isteyen ya da Denizli satılık daire arayışı içerisinde olan kişileri heyecanlandırmaya başladı bile.

Eğer siz de satılık daire arayışları içerisinde iseniz, siz de en kısa zamanda Flatfy Türkiye’de Bursa ve Denizli bölgesinde bulunan en avantajlı emlak konut fırsatlarını bulabilirsiniz. Bölgedeki tüm emlak konut fırsatları ayrıntılı olarak aramanızda çıkacaktır. Bu sayede daha kapsamlı bir yatırım değerlendirmesi ve nesne karşılaştırması yapmanız mümkün olacaktır.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki haber:

Başkan Erdoğan’dan İnsan Hakları Günü mesajı

HIZLI YORUM YAP

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.