DOLAR

8,5492$%-0.18

EURO

10,0853%-0.11

GRAM ALTIN

495,29%-0,39

ÇEYREK ALTIN

7.978,37%-0,48

a

Başkan Şevik, çalışmaları yerinde inceledi

Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, ilçe genelinde yapımı devam eden çalışmaları denetleyerek, gelinen son nokta birim müdürlerinden bilgi aldı.

Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, Fen İşleri Müdürü Adil Cabaroğlu, İmar ve Şehircilik Müdürü Ekrem Uludağ, Plan ve Proje Müdürü Zeliha Akyol ile birlikte ilçe genelinde yapımı devam eden çalışmaları denetledi. Gençlik projelerinden olan Fırat Yılmaz Çakıroğlu Kafe ve Kültür Merkezi inşaatını gezen Başkan Şevik, “Bina inşaatımızda sona geldik. Çevre düzenlemesi ve peyzaj çalışmalarının ardından, gençlerimizin hizmetine sunacağız. ’nde,  üniversite yol güzergahında, ortaokul ve üniversite öğrencilerin yoğun olarak kullandığı alanda yapımına başladığımız Kitap Kafe  ve Kültür Merkezi, 150 metrekarelik kapalı alan, teras ve yeşil alandan oluşuyor.  Ortaokul, lise ve üniversite öğrencilerinin üyelik kartı ile yararlanabileceği Kitap Kafe ve Kültür Merkezi projesini 2013 yılında biz hazırlamıştık, hayata geçirmek yine bize nasip oldu” dedi.

fırat yılmaz cakiroğlu kitap kafe 2 - Başkan Şevik, çalışmaları yerinde inceledi

Başkan Şevik daha sonra Sanayi Sitesi’nde yapılması planlanan yeşil alan ve yerinde incelemelerde bulundu.  Sanayicilerin hurdalığı haline gelen atıl durumdaki alanda ağaçlandırma ve çevre düzenlemesi yapılacağını açıklayan Başkan Şevik, “Sanayi Sitesi’nde gerçekleştirdiğimiz çalışmalarla ilçemize yeni bir yeşil alan kazandıracağız” dedi.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki haber:

HEDEF: ‘ EKONOMİYE VE TURİZME DAHA FAZLA KATKI’

sadoglu kurban - Başkan Şevik, çalışmaları yerinde inceledi

HIZLI YORUM YAP

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.