DOLAR

8,4396$%-0.21

EURO

10,0747%-0.32

GRAM ALTIN

492,43%-0,93

ÇEYREK ALTIN

7.905,82%-0,73

a

ASKOM 2017 Yılı Temmuz Ayı Toplantısı PAÜ’de Yapıldı

Yılı Ağustos Ayı ASKOM (İl Acil Sağlık Hizmetleri Koordinasyon Komisyonu) ve Hastaneler Arası Sevkleri Değerlendirme ve Denetleme Komisyonu toplantısı PAÜ Hastanesi toplantı salonunda yapıldı.

ASKOM (İl Acil Sağlık Hizmetleri Koordinasyon Komisyonu) ve Hastaneler Arası Sevkleri Değerlendirme ve Denetleme Komisyonu toplantısı, 2 Ağustos Perşembe günü Denizli PAÜ Hastanesi toplantı salonunda Sağlık Müdürü Dr. Şükrü ARPACI, Acil ve Afetlerde Sağlık Hizmetleri Şube Müdürü ile , Halk Sağlığı Müdürlüğü, Pamukkale Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi yöneticileri ile Kamu ve Özel Hastane Başhekimleri ve/veya Acil sorumlularının katılımıyla düzenlendi.

1 2069 - ASKOM 2017 Yılı Temmuz Ayı Toplantısı PAÜ'de Yapıldı

Acil ve Afetlerde Sağlık Hizmetleri Şube Müdürlüğünün sunumuyla başlayan toplantıda 1 hizmeti veren tüm istasyonların ve hastane acil servislerinin 2017 Yılı Temmuz ayı çalışmaları değerlendirildi. Hastane Öncesi Acil Sağlık Hizmetleri ve Acil Servislerin işleyişinin kolaylaştırılmasına yönelik bilgi paylaşımında bulunuldu. Sevk Komisyonunda hastaneler arası nakillerde yapılan uygulamaların iyileştirilmesine dönük kararlar alındı.

Paü Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Türkçüer konuşmasında;  Acil sağlık hizmetlerinin işleyişi ve iletişimin geliştirilmesi açısından bu tür toplantıların yararlarını anlatarak tüm katılımcılara teşekkür etti.

Aylık olarak düzenlenen toplantıda, alınan görüş ve önerilerle 27 Eylül 2017 tarihinde yeniden toplanmak üzere son verildi.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki haber:

Aydem ve Gediz Bu Tarihlerde Açık Olacak

sadoglu kurban - ASKOM 2017 Yılı Temmuz Ayı Toplantısı PAÜ'de Yapıldı

HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.