DOLAR

8,4470$%0.22

EURO

9,9642%-0.11

GRAM ALTIN

484,60%-0,28

ÇEYREK ALTIN

7.745,82%-0,50

a

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İKİNCİ ÜNİVERSİTE PROGRAMLARI

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Sistemi’nin 2 yılında hayata geçirdiği sınavsız İkinci Üniversite, hayalleri bir diplomaya sığmayanlar için ön ve lisans programlarına sınavsız başvurarak kayıt olma imkânı tanıyor. İkinci Üniversite kapsamında herhangi bir yükseköğretim kurumundan lisans eğitimi alanlar ve olanlar lisans ve önlisans programlarına başvurabilirken önlisans eğitimi alanlar ve mezun olanlar da önlisans programlarına başvurabiliyor. 2021-2022 öğretim yılı İkinci Üniversite internet başvuru ve 2 Ağustos Pazartesi günü başlayıp Ekim Cuma günü sona erecek.

LİSANS PROGRAMLARI 740x420 - ANADOLU ÜNİVERSİTESİ  İKİNCİ ÜNİVERSİTE PROGRAMLARI

İkinci Üniversite, 41 önlisans ve 21 lisans programında okuma fırsatı sunuyor

Kariyerinde yükselmek, ilgi duyduğu bölümde okumak ve hayallerini gerçekleştirmek isteyenler için İkinci Üniversite, 5’i yeni açılmış olan 41 önlisans ve 21 lisans programında okuma fırsatı sunuyor. Bu yıl ilk kez kabul edecek önlisans programları Bilgisayar Programcılığı ve Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği iken yeni açılan lisans programları ise Görsel İletişim Tasarımı, İktisat () ve Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi (İngilizce) oldu.

LİSANS ÖNLİSANS SEÇİM KLAVUZU 740x420 - ANADOLU ÜNİVERSİTESİ  İKİNCİ ÜNİVERSİTE PROGRAMLARI

İkinci Üniversite’ye kayıt yaptırmak isteyen adayların https://aoskayit.anadolu.edu.tr  adresinden e-devlet şifresi ile başvuru yapması gerekiyor. İkinci Üniversite hakkında detaylı bilgi 7/24 hizmet veren çağrı sisteminden yahut http://ikinciuniversite.anadolu.edu.tr/ web sitesinden alınabilir.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki haber:

Belediye Başkanı Şevik’ten, Milli futbolcu Sıla’ya destek

HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.