DOLAR

17,9140$% -0.05

EURO

18,3330% 0.24

GRAM ALTIN

1.016,93%0,48

ÇEYREK ALTIN

16.178,58%0,54

BİTCOİN

433371฿%2.70401

a

AKP’NİN TROLLERİ FATİH PORTAKAL’I HEDEF ALDI!

Gerek yayınımdaki haberlerde, gerekse köşe yazılarımda AK Parti’den bahsederken AKP dememeye hep özen gösterdim. Nasıl ki CEHAPE demediysem AKP de demedim.

Ama bugün durum farklı. Çünkü çok kızgınım!

Önümüzdeki cumartesi günü FOX TV’nin ana haber sunucusu Fatih Portakal, ’nin davetlisi olarak ’ye gelecek. Portakal, “Türkiye’de neler oluyor” konulu bir şöyleşi yapacak.

Tabi konu Fatih Portakal olunca AK Parti’nin yerel yönetimleri de “linç” için düğmeye bastı. Tek kalemden çıktığı belli olan metinlerin sosyal medya hesaplarından paylaşılması, trol gruplarına da kötüleyici yorum yapılması talimatı verildi.

“Ülkemize sömürgeci ve işgalci diyen Fatih Portakal…” diye devam eden paylaşımlar, AK Parti cenahında safını belli etme yolu oldu. Koca koca insanlar hesaplarında bu metinleri paylaştı. Troller, hızla Merkezefendi Belediyesi’nin sosyal medya hesaplarına saldırdı. Ve aynı hızla bertaraf edildiler.

Bugüne kadar halkın dini hassasiyetlerini emikleyen zihniyet, şimdi de Fatih Portakal üstünden milliyetçi duyguları siyasi malzeme yapmaya çalıştı.

Peki Fatih Portakal Türkiye için “işgalci” dedi mi?

Evet dedi.

askerinin Suriye’deki Barış Pınarı Harekatı sırasında teröristlerden temizlediği yerlerde Türk Bayrağı dikmesini eleştirdi. “Biz işgalci bir devlet değiliz. Suriye topraklarında bayrağımızı dikmemiz doğru değil” dedi. Portakal’ın sözüne aynen katılıyorum. Biz oraya teröristleri etkisiz hale getirip, sınır güvenliğimizi sağlamak için gittik. Kim olursa olsun başka bir ülkenin topraklarına bayrak dikmek doğru ve etik değil.

Fatih Portakal Türkiye için “sömürgeci” dedi mi?

Evet dedi.

Portakal, Cumhurbaşkanı’nın Libya’ya asker göndermesinin altında Libya’nın petrol ve doğalgaz rezervleri olduğunu söyledi. “Biz emperyalist ülkeleri eleştirirken ne ara bu noktaya geldik? Biz sömürgeci bir devlet olamayız.” dedi.

Doğru dedi.

Türk milleti olarak bizim kimsenin topraklarında, kaynaklarında gözümüz olamaz. Kimsenin hakkını yemeyiz, hakkımızı da yedirtmeyiz. Bu Türk Milleti’nin karakteridir.

Sonuç olarak, AK Parti trolleri tepeden gelen talimatlarla halkın aklıyla dalga geçerek konuyu milli değerler üzerinden saptırmaya çalışıyor.

Ama artık yemez birader!

Fatih Portakal Cumartesi günü Denizli’ye gelecek, söyleşini yapacak, doğruları konuşacak, binlerce kişi izleyecek ve siz hiçbir şey yapamayacaksınız.

Ha bu arada ileri ki günlerde de gelecekmiş.

İşiniz zor valla :))

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki haber:

Minibüsle çarpışıp, duvara vuran kamyonetin alev aldığı anlar kamerada

HIZLI YORUM YAP

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.