DOLAR

8,4311$%0.03

EURO

9,9789%0.04

GRAM ALTIN

483,70%-0,47

ÇEYREK ALTIN

7.783,23%-0,62

a

AK Partili Şahin Tin, Denizli Yörükleri Derneğini ziyaret etti.

AK Parti Şahin Tin, Denizli Yörükleri Derneğini etti. Kendisinin de bir yörük olduğunu belirten Milletvekili Şahin Tin; “Yörükler ülkemizin çimentosudur, tarihe yön veren gelişmelerin öncüsü, geçmişten geleceğe uzanan gönül köprüsüdür.” dedi.

, Yörükler Derneğini ziyaret etti. Milletvekili Şahin Tin’in dernek ziyaretine Başkan Yaşar Celal Ceylan ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

 “ECDADIMIZ İLE GURUR DUYUYORUZ”

 Anadolu’yu ebedi kılan ana unsurun milli değerler ışığında ve ekseninde dağları ve ovalarıyla kurulan toylarıyla, bereketli topraklarda edilen gönül köprüleri olduğunu belirten Milletvekili Şahin Tin; “Kadim tarihimizi, kültürümüzü, değerlerimizi ve yaşam biçimimizi kısacası özümüzü kentimizde diri tutan, yaşatan yörüklerimizdir. Yani bu ülküye emek veren ve yaşatan sizlersiniz. Değerlerimizi korumak ve yaşatmak için bir araya gelen, aynı çatı altında buluşan Denizli Yörükleri Derneği mensuplarını Başkanımız Yaşar bey ve yönetim kurulu üyelerini tebrik ediyorum. Ecdadımızı unutmuyoruz, unutmayacağız ve onlarla gurur duyuyoruz. Milli şuurun hissedildiği yörüklük kültürüne hep birlikte sahip çıkacağız ve ilelebet yaşatacağız” dedi.

yoruklerdernegi1 740x420 - AK Partili Şahin Tin, Denizli Yörükleri Derneğini ziyaret etti.

 “YÖRÜKLERİN TARİHTEKİ ROLÜ BÜYÜK”

 Hoşgörü ve adalet üzerine atılan temellerin yaşatılması için büyük gayret içinde olduklarını belirten Milletvekili Şahin Tin; “Milletimizin birlik ve beraberlik içinde verdiği mücadeleler tarihin sayfalarında unutulmaz bir yer edinmiştir. Nice kahramanlık destanlarına imza atılmıştır. Ecdadımız kültürlere, dillere ve dinlere kucak açmış ancak kendi öz değerlerinden de hiçbir zaman ödün vermemiştir. Tarihe yön veren birçok gelişmenin baş aktörleri de, medeniyet değerlerimizi bugünlere taşıyanlar da şüphesiz yörüklerimiz olmuştur. Bu ziyaret vesilesiyle tüm yörüklerimizi sevgi ve muhabbetle selamlıyorum” dedi.

yoruklerdernegi4 740x420 - AK Partili Şahin Tin, Denizli Yörükleri Derneğini ziyaret etti.Denizli Yörükleri Derneği Başkanı Yaşar Celal Ceylan da ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek kendisi de yörük olan Milletvekili Şahin Tin’e destekleri için teşekkür etti.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki haber:

BAŞKAN ÖRKİ’DEN AK PARTİ’NİN 20. KURULUŞ YIL DÖNÜMÜ MESAJI Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, AK Parti’nin 20. kuruluş yıl dönümü ile ilgili olarak mesaj yayımladı. Başkan Örki, “20. yılını kutlayan AK Parti kurulduğu günden bu yana ülkemizde umudun ve başarının adı olmuştur. Türkiye, AK Parti ile Dünyanın en güçlü ülkelerinden biri olmaya devam edecektir” dedi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde 14 Ağustos 2001 tarihinde kurulan AK Parti, 20. yaşını kutluyor. AK Parti’nin kuruluş yıl dönümü ile ilgili olarak Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki mesaj yayımladı. “AK Parti’nin bundan 20 yıl önce kurularak, Türkiye’de umudun ve başarının adı oldu” diyen Başkan Örki, “14 Ağustos 2001’de Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde kurulan partimiz, girdiği her seçimde başarılarını katlayarak artırıp halkın umudu olmuştur. AK Parti, milletten aldığı güçle halka hizmet ederek Türkiye’nin çağ atlamasına ve dünya ülkelerine örnek olacak yeniliklere imza atmıştır. Bunu Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın ezber bozan girişimleri sağlamıştır. AK Parti, hayata geçirdiği yatırımlar, yenilik ve benzersiz icraatlar ile Türkiye’de hizmet destanları yazmayı başardı. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın da dediği gibi tam 20 yıldır heyecanından hiçbir şey kaybetmeden, aşk ile çalışan yorulmaz inancıyla aziz millete hizmet için koşturuyoruz. Cumhurbaşkanımızın önderliğinde 19 yıldır iktidarda olan AK Parti Hükümetimiz sayesinde Türkiye, dünyanın en güçlü ülkelerinden birisi haline geldi. Halkın verdiği güçle her engele ve darbeye karşı Türkiye ekonomisi AK Partiyle adeta şaha kalktı. 17-25 Aralık’ta hükümetimize saldıran alçaklara, 15 Temmuz’da bağımsızlığımıza hamle yapan FETÖ’cü teröristlere milletimizin desteği ile birlikte bu hükûmet boyun eğmedi. Millet ile gönül bağı kurarak onların teveccühüne mazhar olan Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile tüm yol arkadaşlarına şahsım ve ülkem adına minnet ve şükranlarımı sunuyorum. AK Parti’nin 20. kuruluş yıl dönümünü kutluyorum” dedi.

HIZLI YORUM YAP

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.